حضور شاعران مهاجر افغانستانی در یازدهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر

© Flickr / photogl حاکم دبی مسابقه کتابخوانی به زبان عربی با سه میلیون دلار جایزه برگزار می کند
حاکم دبی مسابقه کتابخوانی به زبان عربی با سه میلیون دلار جایزه برگزار می کند - اسپوتنیک ایران
Telegram
دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر، چهارشنبه آینده را آخرین فرصت برای شرکت شاعران مهاجر افغانستانی در این جشنواره اعلام کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران «پویا»-  با نزدیک شدن به مراسم پایانی یازدهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر، دبیرخانه این جشنواره اعلام کرد، با وجود احصاء کتاب‌های شعر شاعران همزبان افغان در ایران و افغانستان، برای آن‌که در جمع‌آوری و بررسی‌ آثار شاعران مهاجر این کشور، هیچ کتابی از گردونه داوری جا نماند، شاعران مهاجر افغانستان تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه، چهارم اسفند، فرصت دارند کتاب‌های شعر خود را به این دبیرخانه بفرستند یا به صورت حضوری تحویل دبیرخانه جشنواره بدهند.

 به گزارش روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، کتاب‌های شعر ارسالی از سوی شاعران مهاجر افغانستان باید طی 10 سال گذشته (از آغاز سال 1385 تا پایان سال 1394 خورشیدی) به طور رسمی و قانونی در ایران یا افغانستان به چاپ رسیده باشند تا در گردونه داوری قرار گیرد.

دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر در بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه اعرابی 5، شماره 6 طبقه دوم واقع است.

مراسم پایانی این جشنواره با معرفی برگزیدگان سه بخش رقابتی داخلی و بخش ویژه افغانستان، 18 اسفندماه امسال در مشهد، پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 برگزار می‌شود.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала