شناخت ترامپ از روی دست خط وی (عکس)

© REUTERS / Jonathan Ernstشناخت ترامپ از روی دست خط وی (عکس)
شناخت ترامپ از روی دست خط وی (عکس) - اسپوتنیک ایران
Telegram
دیلی میل در مطلبی به بررسی شخصیت دونالد ترامپ از روی دست خط وی پرداخت.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دیلی میل در مطلبی به بررسی شخصیت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از روی دست خط وی پرداخت.
در این گزارش آمده است: دونالد ترامپ جزو افرادی شناخته می شود که نظراتش را در توییتر بیان می کند و بسیار کم از او یادداشتی مکتوب مشاهده می کنیم.
با وجود آنکه تعداد دست نوشته های چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا بسیار کم است، اما یک شرکت در اقدامی، راهی جدید را برای تجزیه و تحلیل نوشتار به منظور کشف ویژگی های مختلف شخصیت ترامپ و حتی ویژگی های ذاتی ارائه داده است.
این تجزیه و تحلیل که "پژوهش خط شناسی" نام دارد، بیش از 5 هزار ویژگی شخصیتی را از طریق حجم و شکل نوشته های مخصوص هر فرد و همچنین فاصله بین کلمات بیان می کند. این شرکت در این راستا، با توجه به دو متنی که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در سالهای 2011 و 2016 نوشته، به بررسی ویژگی های شخصیتی ترامپ پرداخت.

خطوط متمایل به چپ

نوشته‌هایی که متمایل به چپ هستند، نشان دهنده آنند که فرد تمایل به انجام کارهای پشت پرده دارد. دست‌خط ترامپ به صورت اُریب و زاویه‌دار است.

نوشتار با حروف درشت

حجم نوشتار نشان دهنده شخصیت نویسنده است و حروف بزرگ (در نوشته های ترامپ) نشانگر آن است که وی به دنبال جلب توجه است؛ اما این بدان معنی نیست که وی تظاهر به اعتماد به نفس می کند. از همین رو، اگر کسی نوشته های ترامپ نگاه کند، می بیند بسیاری از نوشتارهایش با حروف بزرگ نوشته شده است.

فاصله کم میان کلمات

نبود فاصله های زیاد میان کلمات نشانگر آن است که فرد نمی خواهد تنها بماند و نیازمند حضور دیگران است.

نوشتن به صورت ضخیم

این خصوصیت بیانگر آن است که فرد نظر خود را به راحتی بیان می کند.
قرار دادن نقاط، بالاتر از مکان طبیعی شان به مانند حرف "i"
افرادی که نقاط را بالاتر از مکان طبیعی شان قرار می دهند، دارای تخیلات فراوانی هستند.

فشار دادن به هنگام نوشتن

نوشتن به همراه فشار به شکلی که کلمات تیره شوند، نشانگر سطح بالایی انرژی است. همچنین این مشخصه نشانگر آن است که شخص مسائل را جدی تلقی می کند؛ اما فشار بیش از اندازه به هنگام نوشتن می تواند نشانه آن باشد که نویسنده فردی پر تنش است و به انتقادات به سرعت واکنش نشان می دهد. این نشانه همچنین بیانگر آن است که وی فردی بلند پرواز و خوشبین است که اعتماد به نفس دارد.

امضای غیر قابل خواندن

امضاهایی که خواندن آن دشوار است نشانگر آن است که شخص مذکور، فردی بسیار پیچیده است.
همچنین بزرگ تر بودن حرف I (آی انگلیسی که به معنای من است) نشانگر تکبر است که غالبا برای اشاره به عظمت خود شخص به کار می رود.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала