ترامپ ، بودجه ایالت های نافرمان را قطع می کند

© REUTERS / Carlos Barriaترامپ ، بودجه ایالت های نافرمان را قطع می کند
ترامپ ، بودجه ایالت های نافرمان را قطع  می کند - اسپوتنیک ایران
Telegram
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا تهدید کرد که علیه شهرها و ایالت هایی که از قوانین مهاجرتی فدرال سرپیچی کنند از سلاح « سلب بودجه» استفاده خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک ، خبرگزاری ایسنا به نقل از ایندیپندنت نوشت، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکادر واکنش به طرح جدیدی در ایالت کالیفرنیا که این ایالت را برای مهاجران و پناهجویان در آمریکا تبدیل به یک "پناهگاه" کرده است و آن را از قوانین مهاجرتی دولت ترامپ مستثنی می‌سازد، گفت: من واقعا می خواهم بودجه کالیفرنیا را برای آن که "عملکرد درستی داشته باشد" تامین کنم اما اگر این ایالت بخواهد تبدیل به یک پناهگاه شود آن را از بودجه محروم خواهم کرد.
ترامپ بیان داشت: همانطور که میدانید من مخالف سرسخت ایده شهرها و ایالتهای "پناهگاه" برای مهاجرین هستم. آنها موجب افزایش جرم و جنایت خواهند شد و مشکلات زیادی پدید خواهند آورد.
وی افزود: با این حال اگر ما مجبور شویم، از سلاح محرومیت سازی از بودجه علیه آنها استفاده خواهیم کرد. ما بودجه هنگفتی را به کالیفرنیا اختصاص می‌دهیم. کالیفرنیا به اشکال مختلف از کنترل خارج شده است. مشخص است که رای دهندگان این ایالت نیز با من موافقند در غیر این صورت به من رای نمی‌دادند.
ترامپ تاکید کرد: من نمی‌خواهم هیچ شهر یا ایالتی را از بودجه محروم کنم. من نمی‌خواهم هیچ کسی را از بودجه محروم کنم. می‌خواهم پولی را که آنها برای تداوم فعالیت درستشان به عنوان یک شهر یا ایالت احتیاج دارند در اختیارشان قرار دهم اما اگر قرار باشد که آنها تبدیل به شهرها یا ایالتهای پناهگاه شوند ممکن است ما از محروم سازی از بودجه استفاده کنیم و این مطمئنا یک سلاح ما خواهد بود.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала