ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

تهدید دوترته به برقراری حکومت نظامی

© REUTERS / Lean Daval Jrتهدید دوترته به برقراری حکومت نظامی
تهدید دوترته به برقراری حکومت نظامی - اسپوتنیک ایران
رئیس جمهور فیلیپین تهدید کرد اگر بحران مواد مخدر در این کشور وخیم‌تر شود، حکومت نظامی اعلام خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از رویترز، رودریگو دوترته، رئیس جمهور فیلیپین تهدید کرد اگر بحران مواد مخدر در این کشور وخیم‌تر شود، حکومت نظامی اعلام خواهد کرد.
رودریگو دوترته، رئیس جمهور فیلیپین، که به واسطه مبارزه وسیع و خشن با قاچاقچیان مواد مخدر به شهرتی جهانی دست یافته است هشدار داد اگر وضع مواد مخدر در این کشور وخیم شود، برای مقابله با آن از هیچ راهکاری فروگذار نخواهد کرد و حتی در سراسر کشور حکومت نظامی اعلام می‌کند.
دوترته در ادامه افزود: اگر بخواهم و اگر احساس کنم موضوع مواد مخدر در حال صدمه زدن به کشور است، حکومت نظامی اعلام خواهم کرد. کسی نمی‌تواند جلوی من را بگیرد.
رئیس جمهور فیلیپین از اواسط سال گذشته میلادی قدرت را در فیلیپین به دست گرفت و از آن زمان مبارزه‌ای تمام عیار علیه کارتل‌های مواد مخدر و معتادان کشور آغاز کرده است. بیش از 6 هزار نفر از ژوئیه گذشته در طرح مبارزه با مواد مخدر "دوترته" کشته شدند. در این میان بیش از یک میلیون نفر از قاچاقچیان مواد مخدر نیز بوسیله پلیس فیلیپین دستگیر شده‌اند. وی که در میان اعضای اتاق بازرگانی فیلیپین سخن می‌گفت، اعلام کرد: من سوگند یاد کرده‌ام تا کشور را در برابر تمام تهدیدات محافظت کنم. مواد مخدر یک تهدید بزرگ برای کشور ما به حساب می‌آید که زندگی 4 میلیون نفر را تحت‌الشعاع قرار داده است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала