دستگیری سارقان مسلح در پایتخت ایران

© Photo / Public relations center of Federal Security ServiceЗадержанный член диверсионно-террористической группы, обезвреженной ФСБ РФ в Москве
Задержанный член диверсионно-террористической группы, обезвреженной ФСБ РФ в Москве - اسپوتنیک ایران
Telegram
دادستان تهران از دستگیری سارقان مسلح در پایتخت ایران خبر داد و افزود: اعضای این باند شب‌ها اقدام به سرقت می‌کردند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری مهر ، جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران روز دوشنبه ، از دستگیری اعضای یک باند سرقت مسلحانه خبر داد.
دادستان تهران با اعلام این که اعضای این باند طی یک هفته هجده سرقت مسلحانه از مغازه‌ها انجام داده‌اند که ۹ فقره سرقت در روز ۲۲ آذر ارتکاب یافته، در خصوص شگرد سارقان گفت: اعضای این باند که در قرچک ورامین ساکن بوده‌اند، شب‌ها با همراه داشتن سلاح گرم به شهر تهران وارد شده و به ویژه در ساعات پایانی شب با ورود به مغازه‌ها و صنوف مختلف، مرتکب سرقت می‌شدند.
وی با اشاره به نحوه ارتکاب سرقت‌ها که به نحو مسلحانه و با ایجاد رعب و وحشت میان مردم و مغازه‌دارها و سلب امنیت عموم همراه بوده، اقدام آنان را مصداق محاربه دانست و افزود: در این نوع پرونده‌ها که مشتمل بر جرایم خشن و مهم است، سرعت رسیدگی از اهمیت زیادی برخوردار است و در خصوص این پرونده، سرعت عمل و قاطعیت پلیس و سرپرست دادسرای ویژه سرقت قابل تقدیر است.
دادستان تهران ضمن اعلام کشف چندین سلاح کمری و فشنگ از دستگیرشدگان، از ارجاع این پرونده به شعبه اول بازپرسی دادسرای ویژه سرقت و تفهیم اتهام محاربه به متهمان خبر داد.

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала