سردار جزایری: آمریکایی‌ها از درس‌های عبرت‌آموز آزادی حلب برای خروج خود از منطقه استفاده کنند

© AFP 2022 / Patrick Kovarikمحقق نظامی: آزادسازی حلب شکست سیاست آمریکا است
محقق نظامی: آزادسازی حلب شکست سیاست آمریکا است - اسپوتنیک ایران
Telegram
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح اظهار داشت: دولت جدید آمریکا از شکست‌ها و ناکامی‌های دموکرات‌ها در دوران حاکمیت بر آمریکا عبرت بگیرد و بیش از این خود و دیگران را به زحمت نیندازد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری تسنیم،‌ سردار جزایری سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با تبریک و تهنیت آزادی حلب به رزمندگان جبهه بزرگ مقاومت و امت اسلامی، به آمریکایی‌ها هشدار داد از درس‌های عبرت‌آموز آزادی حلب برای خروج خود از منطقه بهره‌برداری کنند و بیش از این مردمان بی‌گناه را به خاک و خون نکشانند.

وی افزود: راهبرد جنگ‌های نیابتی در عراق و سوریه با شکست روبه‌رو شده و آمریکا و اذنابش چه به‌طور مستقیم و یا غیرمستقیم در مقابله با مردمان این منطقه قادر به پیاده‌سازی و استمرار سیاست‌های‌شان نمی‌باشند.

سردار جزایری به حامیان منطقه‌ای اشاعه تروریسم در منطقه توصیه نمود از ادامه همراهی با سیاست‌های آمریکا و صهیونیزم بین‌الملل خود را جدا کنند و بیش از این شرمساری تاریخی را برای خود فراهم نیاورند.

وی در پایان با تبریک مجدد پیروزی‌های رزمندگان در عراق و سوریه اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک پیکر متعفن تروریسم در منطقه با کمک دولت‌ها و مردم منطقه به دور افکنده شود.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала