ترامپ: با تمام ملت ها همکاری خواهیم کرد

© REUTERS / Mike SegarU.S. President-elect Donald Trump greets supporters during his election night rally in Manhattan, New York, U.S., November 9, 2016
U.S. President-elect Donald Trump greets supporters during his election night rally in Manhattan, New York, U.S., November 9, 2016 - اسپوتنیک ایران
Telegram
دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوری خواه آمریکا پس از اعلام پیروزی قطعی وی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور در سخنانی در جمع طرفداران خود در نیویورک تأکید کرد که کشور وی با تمام ملت‌ها همکاری کرده و به دنبال خصومت نخواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری "تسنیم"، ترامپ در سخنرانی خود با تشکر از حامیانش گفت: از همه آمریکایی‌ها می‌خواهم با هم برای مصلحت ملت بزرگ آمریکا تلاش کنیم. از این به بعد رئیس جمهور همه آمریکایی ها خواهم بود. همه به من تبریک گفتند.
ترامپ ادامه داد: ما توانمندی‌های زیادی داریم و موفقیت‌های خوبی به همراه هم کسب خواهیم کرد. برای اصلاح کشور و ایجاد فرصت‌های شغلی برای میلیونها نفر تلاش خواهیم کرد. زیرساخت‌های آمریکا را احیا خواهیم کرد تا آمریکا در جهان از این نظر اول شود. برای کمک به کهنه‌سربازان و استفاده از تجارب آنها تلاش خواهیم کرد. برای دو برابر شدن رشد اقتصادی و برقراری روابط خوب با همه کشورها تلاش خواهیم کرد.
وی گفت: همین چند دقیقه پیش هیلاری کلینتون با بنده تماس گرفت و پیروزی‌مان را به ما تبریک گفت. بنده نیز به او و خانواده‌اش تبریک گفتم، به علت کارهای بسیار زیادی که در این رقابت انتخاباتی انجام داد. او بسیار تلاش کرد.
رئیس‌جمهوری جدید آمریکا گفت: اکنون زمان ترمیم زخم‌های ناشی از تفرقه و جدایی و متحد شدن است.
ترامپ با بیان اینکه با تمام ملت‌ها همکاری می‌کنیم و به دنبال خصومت نیستیم، گفت: به دنبال زمینه‌های مشترک خواهیم بود و نه درگیری و خصومت.
وی با تشکر از زحمات کلینتون در گذشته از مردم آمریکا خواست که چه دموکرات و چه جمهوری‌خواه با یکدیگر متحد شوند زیرا وی رئیس‌جمهوری برای تمام مردم آمریکا است.
ترامپ گفت که در دوره ریاست ‌جمهوری وی با استفاده از پتانسیل تمام مردم آمریکا پروژه‌های اقتصادی بسیاری در این کشور نهایی خواهد شد زیرا او دارای یک طرح اقتصادی بزرگ است.

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала