ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

اقتصاددانان کانادایی تاریخ آخرین روز کره زمین را پیش بینی کردند

یک شرکت کانادایی که در زمینه حقیقات و پژوهش های سرمایه گذاری فعالیت دارد، به این نتیجه رسیده است که تا چند قرن دیگر تمدن بشری با تهدید نابودی روبرو خواهد شد.

این آخرالزمان توسط آینه بین ها و پیشگویان پیش بینی نشده و کارشناسان بر اساس داده های واقعی و ارقام دقیق، وقوع این واقعه اعلام کرده اند. به گفته آنها، تنها سلاح های هسته ای نیستند که تمدن بشریت را تهدید می کنند. از دیگر موارد مخرب و نابود کننده تمدن انسانها در کره زمین می توان به شیوع نوعی از بیماری واگیردار (همچون آنفولانزا)، تغییرات شرایط جوی و همچنین هوش مصنوعی مضر و مخرب اشاره نمود. بدین ترتیب دانشمندان پیشنهاد می کنند تا مردم با نگاه به ضعف بشر در زندگی، راهکارهایی جهت مصلحت گرایی و مدیریت صحیح اندوخته های خود در نظرداشته باشند.

نظریه این تحلیلگر کانادایی "پیتر بریزین" بر این اساس است که برای حیات تمدن بشری، یک بازه زمانی مشخص در نظر گرفته شده است. پایه گزارش وی بر اساس قضیه پایان جهان متخصص فیزیک نجومی (اخترفیزیکدان) "براندون کارتر" برگرفته شده است.

بدین ترتیب، اگر تا قبل از ظهور انسان امروزی بر روی زمین 100 میلیارد نفر به دنیا آمده و سپس این دنیا را ترک کرده اند، پس می توان گفت که باید به اندازه همین مقدار زادوولد صبر کرد. برنزین بر این عقیده است که پس از فرا رسیدن این موضوع، پایان جهان بوقوع خواهد پیوست.

در حال حاضر جمعیت جهان  حدود 7.5 میلیارد نفر می باشد. این روند رو به رشد از زمان قرون وسطی بسیار سریعتر است. اگر رشد جمعیت بشر با همین روند پیش برود، پس از گذشت 12 الی 12 نسل، آخرالزمان واقعی بوقوع خواهد پیوست. با توجه به محاسبات آقای برزین، این واقعه در سال 2290 میلادی اتفاق خواهد افتاد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала