از سرگیری پروازهای مستقیم بریتیش ایرویز در مسیر تهران- لندن

© AP Photo / John Locherاز سرگیری پروازهای مستقیم بریتیش ایرویز در مسیر تهران- لندن
از سرگیری پروازهای مستقیم بریتیش ایرویز در مسیر تهران- لندن - اسپوتنیک ایران
Telegram
خبرآنلاین به نقل از ایلنا نوشت: مدیر بخش شبکه و پروازهای هواپیمایی بریتیش ایر ویز در پی آغاز پرواز مستقیم بین تهران و لندن گفت: از اینکه قرار است خدمات پروازی را دوباره بین تهران و لندن ارائه دهیم، هیجان زده هستیم.

بریتیش ایر ویز پروازهای مستقیم خود را به فرودگاه امام خمینی تهران از فرودگاه هیترو لندن آغاز کرد. بدین ترتیب، اکنون پرواز مستقیم بین تهران و لندن در هر هفته به ۹ پرواز افزایش یافت که شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران سه پرواز تهران — لندن و بالعکس و بریتیش ایرویز لندن — تهران و بالعکس انجام می‌دهند. اولین پرواز این هواپیمایی روز پنجشنبه هفته گذشته صورت گرفت.
سین دویل، رییس بخش شبکه و پرواز بریتیش ایر ویز به خبرگزاری «هات لایر میدل‌ایست» گفت: این شرکت هواپیمایی تاریخ طولانی ای در پرواز به ایران دارد و به همین دلیل ما از اینکه قرار است خدمات را دوباره بین تهران و هیترو ارائه دهیم هیجان‌زده هستیم. ایران یک کشور جذاب با مکان‌های توریستی جالب و هیجان‌انگیز است که توریست‌ها می‌توانند آن را به عنوان مقصدی با فرهنگ باستانی در نظر بگیرند.
او گفت: برداشته شدن تحریم‌ها نیز به طور ویژه‌ای بر بازگشایی مجدد روابط تجاری و راه‌های ارتباط مجدد با اقتصاد ایران موثر بوده است. ایران دومین کشور بزرگ خاورمیانه و شمال آفریقاست که طیف گسترده‌ای از صنایع و تجارت‌ها را در خود جای داده است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала