ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

تروریست وهابی در روسیه کشته شدند

© Sputnik / Alexei DanichevСотрудники специального отряда быстрого реагирования у одной из многоэтажек Санкт-Петербурга во время спецоперации по задержанию предполагаемых участников бандгрупп Северо-Кавказского региона
Сотрудники специального отряда быстрого реагирования у одной из многоэтажек Санкт-Петербурга во время спецоперации по задержанию предполагаемых участников бандгрупп Северо-Кавказского региона - اسپوتنیک ایران
چهار مرد مسلح جان باخته و سه بازداشت شده در جریان عملیات ضد تروریستی ماموران امنیتی و نیروهای ویژه پلیس روسیه در شهر سن پترزبورگ تروریست وهابی اعلام شدند.

به گزارش ایرنا، ماموران امنیتی در شهر سن پترزبورگ دیروز با محاصره هفت مرد مسلح در یک خانه، خواستار تسلیم آنان شدند که پس از خودداری و مقاومت، چهار نفر کشته و سه تن دیگر دستگیر شدند.
مقام های امنیتی امروز اعلام کردند: تحقیقات درباره پیشینه مردان مسلح کشته و دستگیر شده نشان می دهد که آنان تروریست های وهابی هستند و از جمهوری کاباردینو بالکایا در منطقه قفقاز روسیه به سن پترزبورگ آمده بودند.
روزنامه کامرسانت در این باره نوشت: ماموران امنیتی این افراد را از گروه جنگجویان وهابی موسوم به «امارات قفقاز» به رهبری زلیم شبزوخوف معرفی کرده اند که وی نیز در درگیری دیروز کشته شد.
حمله به ماموران و کارمندان دولت، درگیری با نیروهای امنیتی و ترور مقام ها از جمله اقدام های مردان مسلح و تروریست های وهابی است که تحت افکار سلفی گری قرار دارند و تاکنون ده ها نفر را کشته اند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала