ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

زوج انگلیسی منو غذای جشن عروسی خود را سطل آشغال جمع آوری کردند

© AFP 2021 / Anna MonacoGarbage
Garbage - اسپوتنیک ایران
زوج جوان انگلیسی در اقدامی تصمیم به صرفه جویی اقتصادی گرفته و به میهمانان جشن عروسی خود غذاهایی پیشنهاد خواهند داد که مواد اولیه آنها از سطل های زباله فراهم شده است. در این زمان بود که مشخص شد در سطل های زباله رستوران ها و سوپرمارکت ها می توان مواد غذایی ارزشمندی پیدا کرد، هرچند این مراکز آنها را دور ریختنی به شمار می آورند.

گفته می شود که این زوج جوان با نام های "نیکولا هجس" و "کریستوفر ماکنا" تنها به دلیل صرفه جویی این کار را نکرده اند. ماجرا از این قرار است که آنها خود را از پیروان مکتب فریگنیسم (مشابه مکتب وگانیسم) به شمار می آورند. ایدئولوژی مکتب فریگنیسم ضد مصرف گرایی‌ است و پیروان آن تنها از غذاهایی استفاده می‌کنند که دور ریخته شده باشند.

نیکولا در صفحه ی شخصی اینترنتی خود در این رابطه نوشته است:

"درود بر غذای سطل های زباله!"

به نوشته سایت "Thomson Reuters Foundation" این عروسی عجیب در روز 6 اوت سال جاری با حضور 80 میهمان در شهر نورث همپتون انگلیس برگزار خواهد شد. صاحب رستورانی که عروسی نیکولا و کریستوفر در آنجا برگزار خواهد شد گفته است که او برای اولین بار با چنین سفارشی "جشن زباله ای" روبرو می شود.

جالب است بدانید که عروس این ماجرا گذشته از صرفه جویی برای ضیافت شام، تصمیم گرفته است لباس عروسی خود را نیز از اینترنت سفارش دهد. او همچنین دسته گل عروس را نیز از گلهای خیابان درست خواهد کرد.     

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала