پوتین: اقدامات هماهنگ جامعه جهانی برای مبارزه اثربخش با ترور ضرورت دارد

© Sputnik / Sergey Guneevپوتین: اقدامات هماهنگ جامعه جهانی برای مبارزه اثربخش با ترور ضرورت دارد
پوتین: اقدامات هماهنگ جامعه جهانی برای مبارزه اثربخش با ترور ضرورت دارد - اسپوتنیک ایران
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه اعلام کرد اقدامات هماهنگ کل جامعه جهانی برای مقابله اثربخش با تروریسم ضرورت دارد و همچنین سرویس های اطلاعاتی باید سطح تعامل خود را بالا ببرند.

در پیام تهنیت پوتین خطاب به شرکت کنندگان در 15 ـ مین نشست مشورتی روسای سرویس های اطلاعاتی، نهاد های امنیتی و نهاد های انتظامی در سن پترزبورگ که توسط آلکساندر بورتنیکوف، رئیس سازمان امنیت فدرال روسیه قرائت شد، ضمن اعلام این مطلب گفته می شود:" مبارزه با تروریسم بین المللی که از ابعاد بی سابقه ای برخوردار شده و تمام تمدن بشری را به چالش کشیده ، در مرکز دستور کار نشست قرار دارد. تأکید می کنم که اقدامات قاطع و هماهنگ کل جامعه جهانی برای مقابله اثربخش با این تهدید  ضرورت دارد و سرویس های اطلاعاتی و نهاد های انتظامی باید دارای نقش اساسی باشند".

رئیس جمهور روسیه  خاطرنشان ساخت سرویس های اطلاعاتی در این شرایط باید سطح تعامل خود را بالا برده، به مبادله تجارب پرداخته و از امروزی ترین اشکال و روش های فعالیت در مسائل مربوط به پیشگیری و خنثی سازی عملیات تروریستی، گسترش و تبلیغ افراطی گری  و ایده های مبتنی بر ناسازگاری ملی، مذهبی و اجتماعی استفاده کنند.

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала