50 درصد از وامهای کلان و حقوقهای غیر متعارف بیمه مرکزی عودت شده

© Sputnik / Sergey Mamontovآزادی 47 زندانی ایرانی در کویت و تحویل آنها به ایران
آزادی 47 زندانی ایرانی در کویت و تحویل آنها به ایران - اسپوتنیک ایران
Telegram
رئیس کل بیمه مرکزی از عودت ۷۰ درصد حقوق‌های غیرمتعارف بیمه مرکزی خبرداد.

خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری خانه ملت- عبدالناصر همتی با اشاره به پرداخت های نامتعارف در بیمه مرکزی گفت: مبالغی که خارج از عرف حقوقی در بیمه مرکزی پرداخت شده بود، عودت داده شد و همچنین در مورد وام های کلان تقریبا 50 درصد آن بازگردانده شد و از بقیه نیز چک دوماهه برای بازگشت اموال دریافت شده است.
رئیس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه درپی اتفاقات رخ داده در بیمه مرکزی معاون منابع انسانی این شرکت تغییر یافت، افزود: بیمه مرکزی سازمانی فنی است، لذا برای تصمیم گیری در عزل و نصب ها باید مسایل فنی را درنظر گرفت.
همتی با بیان اینکه وضعیت پرداخت های کارکنان بیمه مرکزی درحال بررسی است، ادامه داد: مماشاتی دربرخورد با متخلفان صورت نگرفته است و حقوق های کارکنان شرکت بیمه درحال بررسی است که در صورت محرز شدن هر نوع تخلفی با آنها برخورد می شود.
وی اظهار کرد:بخشی از پرداخت های حقوقی نامتعارف ناشی از عدم اطلاع و بخشی نیز تخلف بوده است؛بنابراین تنبیه متناسب با جرم و در زمان مقرر انجام می شود.
رئیس کل بیمه مرکزی،تصریح کرد:وامهای دریافتی به امور مالی بیمه مرکزی برگردانده شده و مابقی نیز طی دو ماه آتی عودت داده می شود.

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала