ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

بازرسی از شرکت میتسوبیشی برای روشن کردن ابعاد تقلب

© REUTERS / Chaiwat Subprasom Модели позируют рядом с автомобилем Mitsubishi Mirage на 37-ом Международном автосалоне в Бангкоке, Таиланд
Модели позируют рядом с автомобилем Mitsubishi Mirage на 37-ом Международном автосалоне в Бангкоке, Таиланд - اسپوتنیک ایران
انتشار خبر تقلب در آزمایش های مربوط به میزان سوخت موتور خودروهای شرکت میتسوبیشی، انعکاس زیادی در ژاپن و دیگر کشورها داشت و بازار بورس شرکت و صنعت خودروسازی این کشور را به خطر انداخت.

از این رو مقامات ژاپن بر آن شدند تا از مرکز تحقیقاتی این شرکت بازرسی کنند.

به گزارش يورونيوز به دنبال اعلام این خبر، سهام شرکت میتسوبیشی شانزدهمین تولیدکننده خودرو در جهان به سرعت سیر نزولی را طی کرد و روز پنجشنبه بیست درصد کاهش یافت.

رئیس کابینه ژاپن در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد وزیر حمل و نقل به میتسوبیشی دستور داده که تا تاریخ بیست و هفتم آوریل گزارش کاملی درباره آزمایش های نادرست این شرکت ارائه دهد.

یوشیهید سوگا، رئیس کابینه ژاپن گفت: «پس از بررسی نتیجه بازرسی و گزارش شرکت، ابعاد نادرستی آزمایش ها را هرچه زودتر مشخص می کنیم. ما با جدیت به این وضعیت برخورد می کنیم و می خواهیم از ایمنی خودروها مطمئن شویم.»

خودروهایی که آزمایش موتور آن ها دستکاری شده همگی پس از سال ۲۰۱۳ ساخته شده اند؛ از جمله خودروهای دیز، دیز روکس، مینی نیسان و ای کی و ای کی اسپس.

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала