ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

داعش بسیج اجباری نوجوانان از سن 14 سالگی را اعلام کرد

© Photoداعش بسیج اجباری نوجوانان از سن 14 سالگی را اعلام کرد
داعش بسیج اجباری نوجوانان از سن 14 سالگی را اعلام کرد - اسپوتنیک ایران
گروه تروریستی موسوم به دولت اسلامی (داعش) تلاش می کند به بسیج اجباری نوجوانان از سن 14 سالگی و سرباز گیری در بین آنها بپردازد.

به گزارش سایت "السوریه"، داعشی ها به بهانه ضرورت به مسجد کشاندن نوجوانان از سن 14 سالگی، به سرشماری آنها در شهر رقه ، پایتخت خود پرداخته اند اما دلیل واقعی این کار تهیه فهرست مشمولان نوجوان برای جلب آنها به صفوف این گروه تروریستی بوده است. خانواده های ساکن اراضی تحت کنترل داعش، به فرزندان خود اجازه نمی دهند عضو این گروه تروریستی شوند و به این دلیل تروریست ها به نیرنگ های مختلفی از جمله برگزاری سرشماری دست می زنند.

«کشور اسلامی» ( داعش) - اسپوتنیک ایران
گروه «دولت اسلامی» ( داعش) یکی از خطرات عمده برای جهان است
 سایت "السوریه" خاطرنشان می سازد که داعش در شرایطی به بسیج اجباری نوجوانان رو آورده که گزارش هایی درباره تشکیل ائتلاف نیروهای کرد و معارضان میانه روی سوری برای حمله به رقه منتشر شده است. داعش پس از تصرف اراضی پهناوری را در شمال و شرق سوریه و شمال و غرب عراق ، روز 29 ژوئن سال گذشته تشکیل دولت خلافت اسلامی در این نواحی به رهبری سرکرده خود را اعلام کرد. این گروه وحشی و بیرحم که در حال گسترش فعالیت خود در دیگر کشور ها بویژه لیبی، مصر ، افغانستان، یمن، تونس و نیجریه بوده و در دیگر نقاط جهان از جمله کشور های اروپایی عملیات تروریستی اجرا می کند، یکی از بزرگترین معضلات فعلی در دنیا می باشد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала