ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

استفاده داعشی ها از مساجد به عنوان پناهگاه

© Sputnik / Vitaliy Belousov / ورود به گالری تصاویراستفاده داعشی ها از مساجد به عنوان پناهگاه
استفاده داعشی ها از مساجد به عنوان پناهگاه - اسپوتنیک ایران
شبه نظامیان عضو گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) در سوریه با آگاهی از احترام نظامیان روسیه به مساجد ، از این مکان های مقدس به عنوان پناهگاه استفاده می کنند.

آناتولی آنتونوف، معاون وزیر دفاع روسیه روز سه شنبه پس از دیدار با وابستگان نظامی تعدادی از کشورها ضمن اعلام این مطلب به خبرنگاران اظهار داشت:" ما در حال حاضر دارای اطلاعاتی درباره پناهنده شدن تروریست ها به مساجد و دارای ویدئو هایی دربراه پنهان شدن تجهیزات تروریست ها در اطراف مساجد هستیم".
روسیه از 30 سپتامبر حملات هوایی دقیق خود را به مواضع داعش در سوریه را آغاز کرده است. به گزارش وزارت دفاع روسیه هواپیماهای روسی طی روزهای اخیر دهها هدف از جمله کارخانه های تولید مواد منفجره، مقر های فرماندهی و انبارهای مهمات تروریست ها را بمباران کرده اند. اهداف بر اساس داده های سرویس های اطلاعاتی روسیه و سوریه از جمله از طریق شناسایی هوایی انتخاب می شوند. ریاض حداد، سفیر سوریه در روسیه تائید کرد که حملات هوایی فقط علیه گروه های مسلح تروریستی صورت می گیرد و هدف آنها معارضان یا افراد غیر نظامی نیست. به گفته آقای حداد، ارتش سوریه درباره مختصات محل های استقرار تروریست ها، اطلاعات دقیق در اختیار دارد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала